FundatorzyINFORMACJA DOTYCZĄCA PRZEDŁUŻENIA WAŻNOŚCI ŚWIADECTW KWALIFIKACJI

Certyfikaty f- gazowe, zarówno czeskie jaki słowackie, obejmują swym zakresem prace z substancjami kontrolowanymi (HCFC). [2015-07-06]

 

Certyfikaty f- gazowe, zarówno czeskie jaki słowackie, obejmują swym zakresem prace z substancjami kontrolowanymi (HCFC). Z uwagi na fakt, że na dzień dzisiejszy nie znamy oficjalnego stanowiska na temat uznawania przez polskie prawo certyfikacji w zakresie SZWO, nie możemy potwierdzić, że certyfikaty te upoważnią do pracy z wycofywanymi od 1 stycznia 2015r. substancjami kontrolowanymi (np. R-22). Z uwagi na powyższe pracownikom firm, które planują serwis urządzeń lub dokonywanie odzysku R-22 umożliwiamy przedłużenie posiadanego świadectwa kwalifikacji w cenie 100 PLN  przy okazji certyfikacji f-gazowej.

Fundacja PROZON

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.