FundatorzyUtylizacja rozdzielnic napełnionych sześciofluorkiem siarki (SF6)

[2019-06-24]

 

W dniach 8-10 maja 2019 r. odbyła się X Konferencja Naukowo-Techniczna „Transformatory w eksploatacji 2019”. W delegacji Fundacji znaleźli się: Krzysztof Grzegorczyk (Zarząd Fundacji) oraz Anna Wójcik i Oskar Bieńko (Specjaliści ds. SF6). Na naszym stoisku uczestnicy wydarzenia mieli okazję obejrzeć przeprowadzić badanie składu gazu na analizatorze oraz wykonać kontrolę szczelności za pomocą detektora gazu. W czasie konferencji przedstawiciele naszej Fundacji wygłosili prelekcję „Utylizacja rozdzielnic napełnionych SF6.  Zachęcamy do zapoznania się z krótkim artykułem o tematyce jak wyżej, który ukazał się w magazynie Urządzenia dla Energetyki (Nr 2/2019).

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.