FundatorzyWAŻNA INFORMACJA O REJESTRACJI W BDO

[2019-12-09]

 

Szanowni Państwo,

zgodnie z obecnym stanem prawnym, od 1 stycznia 2020 r. zaczną obowiązywać nowe przepisy ustawy o odpadach, zgodnie z którymi operacje związane z gospodarowaniem odpadami będą odbywać się jedynie za pośrednictwem elektronicznej Bazy Danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

Zmiana dotyczy niemal każdej firmy w Polsce, ponieważ obowiązek rejestracji obejmuje wszystkie podmioty, które przekazują, transportują bądź przyjmują odpady. Jest to istotna kwestia, również dotycząca klientów PROZON Fundacja Ochrony Klimatu.

Zdajemy sobie sprawę, że dopełnienie formalności związanych z wdrożeniem BDO jest wyzwaniem czekającym nas wszystkich w najbliższym czasie. Dlatego przygotowaliśmy prostą instrukcję rejestracji w bazie, która pomoże Państwu sprawnie przejść przez ten proces.

Zespół Fundacji PROZON

INSTRUKCJA REJESTRACJI W BDO

INSTRUKCJA REJESTRACJI W BDO DLA ENERGETYKI

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.