FundatorzySzkolenia on-line w PROZON już dostępne!

[2020-04-20]

 

Szkolenia on-line w obecnych czasach to przede wszystkim bezpieczeństwo! Bez wychodzenia z domu jesteś w stanie zdobyć niezbędną wiedzę, która pozwoli Ci zakończyć egzamin z sukcesem. Oprócz skondensowanej wiedzy, którą podczas szkolenia przekazuje wykładowca, wyślemy do Ciebie nasz autorski podręcznik, dzięki któremu uporządkujesz zdobyte informacje i rozwiejesz wszystkie wątpliwości.

Szkolenie zostanie przeprowadzone z pomocą profesjonalnego oprogramowania, do którego damy Ci dostęp wysyłając na wskazany adres laptop z zainstalowanym programem. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy problemów technicznych - nasz informatyk cały czas będzie czuwał nad przebiegiem szkolenia i mając zdalny dostęp do komputera szybko rozwiąże ewentualne usterki.

Chcemy Cię też już dziś uprzedzić, że nie znamy jeszcze daty egzaminu. Zostanie ona ustalona tak szybko, jak będzie to możliwe. Oczywiście z zachowaniem wszystkich możliwych środków bezpieczeństwa. Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje zdrowie.


ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.