Fundatorzy40-lecie Elektryka

Technikum Elektryczno-Energetyczne w Bydgoszczy obchodzi 40 lat pracy edukacyjnej. "ELEKTRYK" od roku jest również ważny dla naszej branży - prowadzi klasę chłodnictwa i klimatyzacji! [2016-06-10]

 

 

Technikum Elektryczno-Energetyczne w Bydgoszczy obchodzi 40 lat pracy edukacyjnej. "ELEKTRYK" jest również ważny dla naszej branży - od roku prowadzi klasę chłodnictwa i klimatyzacji! Było nam niezwykle miło być zaproszonymi na jubileusz, który odbył się 21 maja br. Z takiego zaproszenia nie mogliśmy nie skorzystać. W kinoteatrze ADRIA odbyła się piękna uroczystość. Część oficjalna była uświetniona przemówieniami znamienitych gości a część nieoficjalna - pięknymi występami uczniów szkoły. Nasz prezent urodzinowy stanowiły książki z zakresu chłodnictwa i klimatyzacji wydawnictwa MASTA. Mamy nadzieję, że będzie to zalążek rozwijającej się biblioteki fachowej dla nowego kierunku. Dyrekcji szkoły życzymy zapisania kolejnych pięknych kart w historii polskiej edukacji. Za nauczycieli klasy chłodnictwa i klimatyzacji szczególnie trzymamy kciuki wiedząc, że tworzenie nowego kierunku kształcenia nie jest proste i wymaga dalszej determinacji i ogromnej kreatywności. Uczniom przekazujemy dobrą wiadomość - branża chłodnictwa i klimatyzacji czeka na Was! "ELEKTRYKU" - 100 lat!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.