FundatorzySzkolenia z twardego lutowania gazowego

Zapraszamy do zapoznania się z nowym rodzajem szkoleń w naszej ofercie! Ruszają kursy z ręcznego twardego lutowania gazowego. [2016-10-12]

 

Szanowni Państwo,

Jest nam miło poinformować, że nasza oferta szkoleniowa wzbogaciła się o nowy typ szkoleń mających na celu podnoszenie kompetencji i zdobywanie nowych umiejętności zarówno praktycznych jak i teoretycznych.

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu zaprasza na szkolenia z ręcznego twardego lutowania gazowego prowadzone we współpracy z Ośrodkiem Szkoleniowo-Rozwojowym "Szkoła Spawania" Air Products Sp. z o.o.

Kurs będzie obejmował wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne z ręcznego lutowania palnikami gazowymi, przygotowujące do egzaminu kwalifikacyjnego wg. PN-EN ISO 13585:2012.

Pierwsze szkolenie z lutowania twardego odbędzie się w dniach 22-25 listopada 2016r. w siedzibie PROZON Fundacji Ochrony Klimatu przy ul. Matuszewskiej 14, bud. B9, 03-876 w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową dostępną [TUTAJ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.