FundatorzyFundacja dla Energetyki

Pierwsze szkolenie i egzamin dla personelu dokonującego odzysku SF6 już za nami. [2016-12-16]

 

Posiadanie certyfikatów F-gazowych obowiązuje również personel naprawiający rozdzielnice wysokiego napięcia. Do tej pory, żeby uzyskać wymagany certyfikat, serwisanci wyjeżdżali za granicę. Dlatego też zdecydowaliśmy się przygotować polskie materiały dydaktyczne do prowadzenia szkoleń o fluorowanych gazach cieplarnianych (SF6) w rozdzielnicach, ich odzysku i zagospodarowaniu. Opracowaliśmy oraz wdrożyliśmy również procedury niebędne do prowadzenia egzaminów.
Nasze wysiłki znalazły uznanie w oczach inspektorów Urzędu Dozoru Technicznego, co przełożyło się na uzyskanie nowych akredytacji odnotowanych w  Rejestrach podmiotów szkolących i oceniających personel.
Pierwsze szkolenie i egzamin dla personelu dokonującego odzysku SF6 już za nami.
1,5 dniowy kurs teoretyczny i praktyczny przeprowadzony został przez akredytowaną firmę Zakład Usług Energetycznych (ZUE) Pana Michała Urbańskiego, a Fundacja PROZON pełniła rolę jednostki oceniającej i przeprowadziła pierwszy w Polsce egzamin. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym doświadczeniem i otwartością na nowe informacje, co udowodnili w trakcie egzaminu. Certyfikaty trafią do pracowników największych firm dystrybuujących energię w Polsce.
Kolejne szkolenia i egzaminy w styczniu 2017 roku.
Tymczasem prezentujemy Państwu fotorelację z pierwszego w Polsce szkolenia i egzaminu na certyfikat SF6

                                          

                                           

                                          

                                          

 

 

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.