FundatorzyWybór Laureata konkursu "Urządzenia Demonstracyjne dla Szkół Wyższych"

Z przyjemnością informujemy, że Komisja konkursowa dokonała wyboru Laureata konkursu „URZĄDZENIA DEMONSTRACYJNE dla SZKÓŁ WYŻSZYCH” edycja 2016_2017 [2017-03-02]

 

Konkurs odbywa się po raz drugi w ramach Programu Wspierania Polskiej Edukacji Chłodniczej prowadzonego przez PROZON Fundację Ochrony Klimatu.

 W regulaminowym terminie wpłynęło 7 zgłoszeń.

Komisja oceniała zgodność przesłanych projektów z Regulaminem konkursu oraz:

a. wielofunkcyjność Urządzenia, ilość punktów pomiarowych oraz możliwości prowadzenia ćwiczeń dydaktycznych;

b. liczbę studentów kształconych w danej uczelni na kierunku bądź kierunkach związanych z problematyką chłodnictwa i klimatyzacji;

c. zadeklarowaną liczbę studentów, w których procesie nauczania będzie wykorzystywane Urządzenie;

d. szacowany koszt wytworzenia Urządzenia oraz zadeklarowany udział własny;

 

Komisja  wyłoniła Wydział Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej jako Laureata.

Laureat przedstawił zwycięską pracę „Projekt Wielofunkcyjnego Mobilnego Stanowiska Dydaktycznego do Laboratorium Chłodnictwa”.

 

Serdecznie gratulujemy!

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.