FundatorzySzkolenie SZWO Plus 14-15.03.2014 r. - Warszawa

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej PROZON wraz z Gdańskim Centrum Szkoleń i Certyfikacji KFCh zarządzanym przez firmę MASTA organizuje szkolenie dot. Substancji Zubożających Warstwę Ozonową (SZWO) i uzyskania Świadectwa Kwalifikacji, wymaganego ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową (Dz.U.2004.121.1263). [2015-07-06]

 

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Ochrony Warstwy Ozonowej PROZON wraz z Gdańskim Centrum Szkoleń i Certyfikacji KFCh zarządzanym przez firmę MASTA organizuje szkolenie dot. Substancji Zubożających Warstwę Ozonową (SZWO) i uzyskania Świadectwa Kwalifikacji, wymaganego ustawą o substancjach zubożających warstwę ozonową (Dz.U.2004.121.1263).

Planowany termin szkolenia: 14-15.03.2014 r. (piątek-sobota), miejsce szkolenia: Warszawa.

Wychodząc naprzeciw zmieniającej się legislacji, szkolenie będzie również zawierało dodatkowy panel informacyjny dotyczący obecnych wymogów i planowanych w legislacji F-gazowej.

Więcej szczegółów dotyczących programu szkolenia i danych kontaktowych w celu zgłoszenia się na szkolenie ukaże się na naszej stronie internetowej w najbliższym czasie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.