FundatorzyReal Alternatives

Innowacyjny projekt szkoleniowy dla branży chłodnictwa i klimatyzacji. [2015-07-06]

 

Z przyjemnością informujemy, o rozpoczęciu nowego europejskiego projektu szkoleniowego "REAL Alternatives". Jego celem jest zapewnienie technikom chłodnictwa kompleksowej wiedzy niezbędnej do pracy z urządzaniami funkcjonującymi w oparciu o alternatywne wobec HFC czynniki chłodnicze.

Projekt REAL Alternatives jest poświęcony takim czynnikom chłodniczym jak dwutlenek węgla, amoniak, węglowodory oraz HFO. Jego przewodnim celem jest podniesienie świadomości, wiedzy i praktycznych umiejętności w kontekście bezpieczeństwa użytkowania, wydajności i niezawodności urządzeń oraz zapobiegania emisji tych czynników.

Fundacja PROZON zaprasza  wykonawców i szefów chłodniczych firm serwisowych do udziału w ankiecie dotyczącej zapotrzebowania na szkolenia w zakresie czynników tzw. alternatywnych https://www.surveymonkey.com/s/YNR7FM6.

Strona www projektu: http://www.realalternatives.eu/

Więcej informacji znajdą Państwo również w naszym serwisie pod linkiem: http://prozon.org.pl/projekt-real-alternatives,111,pl.html

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.