FundatorzyPorozumienie CKP - Fundacja PROZON

[2017-10-24]

 

Miło nam poinformować, że w dniu 23 października 2017r. zawarte zostało porozumienie o współpracy pomiędzy Fundacją PROZON a Centrum Kształcenia Praktycznego.

Celem działalności Centrum Kształcenia Praktycznego  w Warszawie jest realizowanie zadań z zakresu przygotowania zawodowego młodzieży i dorosłych, wynikających z programów nauczania dla danego zawodu, a także innych zadań zleconych przez szkoły i organ prowadzący oraz inne jednostki i podmioty gospodarcze.

Współpraca z Fundacją jest kluczowa dla osiągnięcia oczekiwanego efektu ekologicznego, kształtowania świadomości ekologicznej oraz upowszechniania dobrych praktyk wśród użytkowników substancji zagrażających zmianom klimatycznym.

Liczymy na owocną współpracę,

 

Zespół Fundacji PROZON

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.