FundatorzyStudenci Politechniki Warszawskiej z wizytą w Fundacji

[2017-11-09]

 

W dniu 2 listopada tradycyjnie, jak co roku mieliśmy przyjemność gościć w siedzibie Fundacji studentów III roku Klimatyzacji i Chłodnictwa Politechniki Warszawskiej wraz z opiekunem dr.Adamem Rucińskim. 
W trakcie wizyty studenci poznali bliżej szczegóły działalności Fundacji oraz wzięli udział w zajęciach praktycznych dotyczących stosowanych w branży czynników chłodniczych i metod ich odzysku.
Nasi goście mieli uczestniczyli również w zajęciach ręcznego twardego lutowania gazowego prowadzonych przez pracowników Fundacji. 
Wszystkim obecnym na spotkaniu studentom oraz dr. Adamowi Rucińskiemu bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy ponownie w przyszłym roku.

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.