FundatorzySzanowni Państwo !

Fundacja PROZON od wielu lat prowadzi działania zmierzające do ograniczenia stosowania oraz minimalizowania emisji czynników chłodniczych zubożających warstwę ozonową. W ostatnich latach nastąpiła zmiana technologiczna w sektorze chłodnictwa, a substancje niebezpieczne dla warstwy ozonowej zostały wycofane. [2015-07-06]

 

Fundacja PROZON od wielu lat prowadzi działania zmierzające do ograniczenia stosowania oraz minimalizowania emisji czynników chłodniczych zubożających warstwę ozonową. W ostatnich latach nastąpiła zmiana technologiczna w sektorze chłodnictwa, a substancje niebezpieczne dla warstwy ozonowej zostały wycofane. Mając na względzie, że ciężar codziennych działań Fundacji przenosi się na odzysk i regenerację czynników chłodniczych o wysokim potencjale cieplarnianym, Fundatorzy podjęli decyzję o zmianie nazwy Fundacji, aby lepiej odzwierciedlała aktualny obszar działań Fundacji.

Informujemy, że z dniem 27.06.2014r. nastąpiła zmiana nazwy naszej Fundacji.

Nowa nazwa brzmi:

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu

Fundacja zachowuje swój dotychczasowy adres siedziby, numer NIP, Regon, KRS oraz numer rachunku bankowego.
Zmiana nazwy Fundacji nie ma wpływu na ważność zawartych wcześniej umów.
Prosimy o odnotowanie opisanej wyżej zmiany w Państwa rejestrach i ewidencjach.

Aktualne dane Fundacji są następujące:

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu
ul. Matuszewska 14, bud. B9
03-876 Warszawa
NIP 524-18-25-696
REGON 012230156
KRS 0000042679

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.