FundatorzyKrótkoterminowe wypożyczenia butli

[2018-06-08]

 

 

Szanowni Państwo,

 

pragnąc ułatwić Państwu odzysk i logistykę czynników chłodniczych, wprowadzamy możliwość bezpłatnego wydzierżawienia butli do krótkoterminowych dużych akcji odzysku, jak również do napełnienia instalacji czynnikiem zregenerowanym.

 

Umowy z załącznikiem osób upoważnionych będą podstawą wydania butli w dowolnym terminie.

 

Proponujemy podpisanie umów już dzisiaj. W załączeniu przesyłamy dwa wzory umów:

 

Bezpłatna krótkoterminowa dzierżawa butli do odzysku czynników chłodniczych  (z zaworem dwudrożnym, przeznaczone do odzysku z instalacji chłodniczych)

 umowa dzierżawy  butli  (do pobrania PDF)


Bezpłatna krótkoterminowa dzierżawa butli do czynników zregenerowanych          (z zaworem jednodrożnym, przeznaczone do zregenerowanych czynników chłodniczych) 

 umowa dzierżawy butli  (do pobrani PDF)


W celu zawarcia umowy prosimy o przesłanie na adres Fundacji 2 egzemplarzy wypełnionych i podpisanych zgodnie z reprezentacją firmy. Zawarcie tych umów nie zmienia dotychczasowych umów.

 

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z biurem Fundacji.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.