FundatorzyDzień Ziemi 2016. To już staję się tradycją! 24 kwietnia br. PROZON Fundacja Ochrony Klimatu już po raz trzeci aktywnie uczestniczyła w obchodach Dnia Ziemi na Polach Mokotowskich w Warszawie. Dzieciaki małe i duże miały możliwość poznania bliżej zakresu działalności Fundacji oraz zagadnień ochrony klimatu poprzez rozwiązywanie tematycznych krzyżówek i rebusów. Odbył się także występ recytatorski wierszyków o ochronie klimatów, wykonany przez najmłodszych. W nagrodę, wraz z otrzymanym stemplem PROZONu, można było odebrać słodką wygraną w postaci lodów. Zabawę uświetniało dwóch komików, przy których żadne dziecko ani dorosły nie przeszedł bez uśmiechu. MY TEŻ BAWILIŚMY SIĘ ŚWIETNIE.

Zapraszamy za rok!

Podstrona galerii: 1 z 1 [ 1 ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.