FundatorzyUdostępnianie butli do odzysku czynników chłodniczych

 Fundacja PROZON w swojej ofercie posiada butle o 3 różnych pojemnościach: 12.5 l;  25.7 l;  2.5 l - butla laboratoryjna

 Koszty wypożyczenia butli od Fundacji PROZON w Warszawie:

- butle wypożyczane w ramach umowy abonamentowej - 75 zł/szt. (+VAT) do końca bieżącego roku. W kolejnych latach cena zmienia się o wartość ostatniego dostępnego wskaźnika inflacji. Opłata abonamentowa za pierwszy rok uwzględnia pierwszą dostawę butli we wskazane miejsce w Polsce.

W celu podpisania umowy na dzierżawę butli należy [POBRAĆ DOKUMENT]. Uzupełniony i podpisany dokument należy wysłać w dwóch egzemplarzach na adres:

    PROZON Fundacja Ochrony Klimatu
    ul. Matuszewska 14, Bud. B9
    03-876 Warszawa


- butle wypożyczane poza abonamentem:

- jednorazowe wypożyczenie i zwrot pustych butli: 40 zł/szt. (+VAT) - za pierwszy miesiąc użytkowania. Opłata za kolejne miesiące została obniżona do 30 zł/szt. (+VAT). Wysłanie pustych butli z Fundacji w dowolne miejsce w Polsce kosztuje 25 zł (+VAT) za każdą butlę.

- jednorazowe wypożyczenie i zwrot z czynnikiem chłodniczym do zagospodarowania 0 zł/szt. Wysłanie pustych butli z Fundacji w dowolne miejsce w Polsce kosztuje 25 zł (+VAT) za każdą butlę.

W celu jednorazowego wypożyczenia butli, należy uzupełnić formularz. [POBIERZ FORMULARZ]

 

-opłata za próżniowanie i czyszczenie butli PROZON zwracanych bez odzyskanego czynnika chłodniczego: 50 zł (+VAT) za każdą butlę

 

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.