FundatorzyHARMONOGRAM SZKOLEŃ
F-GAZOWYCHKategoria I i II

 

LISTOPAD

 

28 – 30 listopada 2018r. szkolenie dwudniowe oraz egzaminy (Warszawa)

 

GRUDZIEŃ

 

19 – 21 grudnia 2018r. szkolenie dwudniowe oraz egzaminy (Warszawa)

3 - 5 grudnia 2018r. szkolenie dwudniowe oraz egzaminy (Wrocław) *
                                                                                      

 

*Od października 2018r. rozpoczynamy współpracę z firmą De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o., gdzie wspólnymi siłami będziemy organizować szkolenia F- gazowe na terenie Wrocławia.

 

 

De Dietrich Technika Grzewcza Sp. z o.o. jest dystrybutorem urządzeń, obecnym na rynku w Polsce już od 20 lat. Sama marka De Dietrich ze swoją 334-letnią historią jest najstarszą marką w branży grzewczej na świecie. Kładzie nacisk na potrzeby klientów w zakresie nowatorskich rozwiązań grzewczych, wytwarzania ciepłej wody, oraz usług. Firma posiada dominującą pozycję na rynku urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii. Oprócz wytwarzania kotłów o wysokiej sprawności, Grupa BDR Thermea zaangażowała się dodatkowo w nowe technologie grzewcze, które mogą grać główną rolę w zahamowaniu zmian klimatycznych.

                         

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu zapewnia możliwość podejścia do egzaminu organizowanego przez inną jednostkę oceniającą personel, w miejscu prowadzonego szkolenia, w celu zachowania bezstronności opisanej w Ustawie z dnia 15 maja 2015 roku (art. 27 ust. 7).

KONTAKT


 szkolenia@prozon.org.pl

 


 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.