Fundatorzy 

 

10.01.2018r. odbyła się druga edycja konferencji "PRZEDSIĘBIORSTWO a ŚRODOWISKO", która dedykowana jest właścicielom i użytkownikom urządzeń i instalacji zawierających f-gazy.


Konferencja odbyła się w centrum konferencyjnym hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. Zgromadziła przedstawicieli wielu branży  między innymi branży: spożywczej i mięsnej, ale także dużych sieci handlowych, zakładów przemysłowych oraz zarządców nieruchomości oraz szpitali. Celem Konferencja Przedsiębiorstwo a Środowisko  było przekazanie wiedzy o najważniejszych obowiązkach wynikających z tzw. ustawy F-gazowej oraz tych z zakresu ochrony środowiska. Panele wykładowe opierały się zarówno na wiedzy teoretycznej jak i praktycznej.
Prelegentami były uznane w branży osobistości  z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz z umiejętnością przekazywania wiedzy w sposób prosty i przystępny dla każdego.

Konferencje uroczyście otworzył Prezes Zarządu PROZON Fundacji Ochrony Klimatu - Krzysztof Grzegorczyk. Witając gości podkreślił, że spotkanie to jest również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i integracji przedstawicieli różnego rodzaju przedsiębiorstw, a także wprowadził słuchaczy w problematykę wystąpień konferencyjnych.

 

PROGRAM KONFERENCJI  <-- do pobrania

 

Wystąpienia prelegentów wzbudziły duże zainteresowanie oraz często ożywioną dyskusję.  Bardzo liczne  pytania do wykładowców padały zarówno z sali jak i za pomocą aplikacji sli.do.
Mamy nadzieję, że podczas tego wydarzenia zrobiliśmy znaczący krok w kierunku przybliżenia operatorom ich obowiązków, ale i praw.

 

Fundacja PROZON

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.