Fundatorzy 

Fundacja PROZON ogłasza rozpoczęcie IV edycji konkursu „URZĄDZENIA DEMONSTRACYJNE DLA SZKÓŁ WYŻSZYCH” odbywającego się w ramach Programu Wspierania Polskiej Edukacji Chłodniczej.


Konkurs skierowany jest do uczelni technicznych, kształcących inżynierów i magistrów w zakresie chłodnictwa i klimatyzacji. Jego głównym celem jest wyposażanie uczelni wyższych w urządzenia demonstracyjne pozwalające studentom rozwijać praktyczną wiedzę chłodniczą i klimatyzacyjną, a w szczególności poznać możliwości stosowania technologii czynników alternatywnych, bezpiecznych dla warstwy ozonowej oraz charakteryzujących się niskim potencjałem ocieplania klimatu (GWP).

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU


W tabeli poniżej przedstawiamy procentowy rozkład wag, co może być wskazówką przy tworzeniu projektu.

Lp. Parametr Waga
1 Przydatność do prowadzenia zajęć dydaktycznych

30%
2 Wielofunkcyjność urządzenia 20%
3 Ilość punktów pomiarowych 15%
4 Liczba studentów rocznie kształconych na kierunku bądź kierunkach związanych z problematyką chłodnictwa i klimatyzacji 5%
5 Liczba studentów rocznie, do kształcenia których będzie wykorzystywane Urządzenie, o którym mowa w regulaminie konkursu 10%
6 Koszt wytworzenia Urządzenia 10%
7 Udział własny 10%

 

Laureaci Poprzednich edycji:

Edycja 1 – Politechnika Wrocławska, Wydział: Mechaniczno-Energetyczny
Edycja 2 – Politechnika Warszawska, Wydział: instalacji Budowlanych
Edycja 3 – Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Wydział: Techniki Morskiej i Transportu

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.