FundatorzyInstalacja demonstracyjna do separacji mieszanin czynników chłodniczych

 

Instalacja demonstracyjna do rozdziału mieszanin czynników chłodniczych

05.12.2019r.

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu zaprasza do składania ofert na dostawę dostawę spektrofotometru FTIR do analizy czynników chłodniczych w ramach realizacji projektu "Instalacja demonstracyjna do separacji mieszanin czynników chłodniczych” LIFE18 CCM/PL/001100 Refrigerants LIFE Cycle współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE.

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy

Oświadczenie o braku powiązań

Oświadczenie o poszanowaniu środowiska naturalnego


23.09.2019r.

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu zaprasza do składania ofert na dostawę butli na czynniki chłodnicze w ramach realizacji projektu "Instalacja demonstracyjna do separacji  mieszanin czynników chłodniczych” LIFE18 CCM/PL/001100 Refrigerants LIFE Cycle współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE.

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy


04.09.2019r.

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu zaprasza do składania ofert na dostawę zbiorników na czynniki chłodnicze w ramach realizacji projektu "Instalacja demonstracyjna do separacji mieszanin czynników chłodniczych” LIFE18 CCM/PL/001100 Refrigerants LIFE Cycle współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE.

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy


01.08.2019r.

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu zaprasza do składania ofert na dostawę butli na czynniki chłodnicze w ramach realizacji projektu "Instalacja demonstracyjna do separacji mieszanin czynników chłodniczych” LIFE18 CCM/PL/001100 Refrigerants LIFE Cycle współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu LIFE.

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.