Fundatorzy

 

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE ORGANIZACJI WARSZTATÓW ON-LINE :

Warsztaty będą odbywały się za pomocą profesjonalnego programu komunikacyjnego, niewymagającego wysokiej szybkości sieci Internet.

Uczestnik warsztatów będzie widział na ekranie prezentację wykładowcy.

Ponadto, w dolnym prawym rogu w małym oknie (~40x40mm) będzie widział sylwetkę wykładowcy prowadzącego warsztaty. Wykładowca prowadząc warsztaty będzie podkreślał/zakreślał najistotniejsze treści kursorem myszy w postaci czerwonego długopisu. Będzie mógł też użyć opcji „czysta kartka (flipchart)” i na tej kartce będzie mógł wykonać odręczny rysunek/obliczenia w celu lepszego wytłumaczenia przedstawianego przez niego zagadnienia. Uczestnik warsztatów będzie w każdej chwili mógł zadać pytanie. Zadając je będzie słyszany i widziany w kolejnym małym oknie przez wykładowcę i pozostałych uczestników warsztatów.

Uczestnik warsztatów będzie mógł także napisać pytania do wykładowcy na tzw. czacie, na które to pytania wykładowca będzie odpowiadał najczęściej po ukończeniu bieżącego podrozdziału warsztatów.

Wykładowca może także udostępnić uczestnikowi długopis, by ten zaznaczył przy jego pomocy treści wymagające dodatkowego wyjaśnienia, np. na omawianym wykresie zaznaczył punkt/obszar, co do którego ma określone pytania.

Warsztaty kończą się wydaniem świadectwa uczestnictwa, które jest wysyłane drogą e-mail.

 

LOGISTYKA DOSTAWY MATERIAŁÓW SZKOLENIOWYCH WARSZTATÓW ON-LINE :

Na kilka dni przed warsztatami wysyłamy bezpośrednio do każdego uczestnika nasz autorski podręcznik szkoleniowy wraz z pendrive, długopisem oraz notatnikiem oraz na jego życzenie także nasz komputer przenośny za pomocą którego będzie mógł on uczestniczyć w warsztatach.

Uprzednio kontaktujemy się z nim w celu uzyskania adresu, pod który będziemy mogli dostarczyć mu w/w materiały szkoleniowe i ewentualnie, także komputer. Dostawę na nasz koszt wykonuje firma kurierska.

KARTA ZGŁOSZENIOWA <- pobierz aby wypełnić elektronicznie

Wypełnioną kartę należy przesłać na: szkolenia@prozon.org.pl

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.