FundatorzyLutowanie bez płomienia!

Zapraszamy do skorzystania z oferty wypożyczenia profesjonalnej lutownicy 1500W. Jest to lekkie, przenośne urządzenie do lutowania twardego, przeznaczone do napraw sprzętu chłodniczego w pomieszczeniach, w których nie może być stosowane otwarte źródło ognia.

 Wąskie i długie elektrody zapewniają wygodny dostęp do lutowanych miejsc, a ogrzewanie dzięki temu jest bardziej skoncentrowane. Lutownica przystosowana jest do lutowania lutem srebrnym lub mosiężnym rurek cienkościennych o średnicach od Φ5mm do Φ12mm oraz lutem miękkim do Φ24mm. Lutownica znajduje ograniczone zastosowanie także w budownictwie, zwłaszcza przy modernizacji instalacji w już użytkowanych pomieszczeniach, do lutowania miedzianych instalacji wodnych i grzewczych, lutowania instalacji klimatyzacyjnych.

Cena wypożyczenia na jedną dobę to 80 zł/netto. Cena tygodniowa to 250 zł/netto.

Wszelkie pytania dotyczące oferty proszę przesyłać na maila: centrum.regeneracji@prozon.org.pl

W celu podpisania umowy na wypożyczenie lutownicy należy pobrać dokument [POBIERZ],uzupełnić go, wydrukować w 2 egzemplarzach, podpisać i przesłać na adres Fundacji.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.