FundatorzyPROCEDURA ZDAWANIA CZYNNIKA DO FUNDACJI PROZON

W celu zamówienia odbioru czynnika chłodniczego, należy wypełnić formularz [POBIERZ TUTAJ] i przesłać go na adres centrum regeneracji: centrum.regeneracji@prozon.org.pl

 
KOSZTY ZDANIA CZYNNIKÓW W FUNDACJI PROZON:

Czynniki HFC-134a (R134a) o jednorodności co najmniej 99,5% (tj. nie zawierające więcej niż 0,5% domieszek innych czynników chłodniczych) - przyjmujemy nieodpłatnie niezależnie oddomieszek olejów, pozostałości stałych, nadmiernej wilgotności i kwasowości.

Wszystkie pozostałe czynniki chłodnicze z grup CFC, HCFC oraz HFC oraz ich mieszaniny przyjmujemy za odpłatnością 22 zł/kg (+VAT) - dla firm, które mają podpisane stałe umowy o współpracy z Fundacją obowiązuje rabat w wysokości 5 zł/kg.

 

Szczegóły znajdą Państwo w Cenniku Fundacji PROZON [pobierz w wersji PDF]

 

POGOTOWIE KLIMATYCZNE

 

- Pogotowie Klimatyczne to szybka i fachowa pomoc przy nagłych problemach z układami chłodniczymi.

- Służymy wsparciem technicznym i prawnym zarówno dla serwisantów jak i operatorów.

- Przeprowadzamy odzyski czynników z dużych instalacji.

- Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe umożliwiające serwisantom wykonywanie, bezpiecznie i zgodnie z prawem swojej pracy.

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.