FundatorzyPolska Ustawa o substancjach kontrolowanych i gazach fluorowanych z 25 czerwca 2015 roku nakłada obowiązek posiadania Certyfikatu F-gazowego dla personelu dokonującego napraw i kontroli szczelności urządzeń chłodniczych napełnionych substancjami kontrolowanymi (HCFC) i gazami fluorowanymi (HFC). Obowiązek ten został nałożony od dnia 26 września 2015. W grudniu 2015 roku Urząd Dozoru Technicznego (UDT) został powołany do pełnienia roli Jednostki Certyfikującej. 

W dniu 19 stycznia 2016 roku nasza Fundacja uzyskała akredytację UDT i prowadzi szkolenia i egzaminy w ramach polskiej legislacji i oferuje możliwość zdobycia certyfikatów F-gazowych kat. I, II, III i IV.

W ramach szkolenia oferujemy:

• Intensywny kurs teoretyczny i praktyczny przygotowujący do egzaminu

• W pełni wyposażone sale szkoleniowe, materiały i pomoce dydaktyczne

Ponadto zapewniamy:

• Posiłki podczas zajęć szkoleniowych

• Pomoc przy organizacji zakwaterowania

Szkolenie jest zakończone egzaminem prowadzonym przez niezależną Jednostkę Oceniającą.

Więcej informacji pod adresem: http://prozon.org.pl/szkolenia-f-gazowe,121,pl.html

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.