FundatorzyUdostępnianie butli do odzysku czynników chłodniczych

 Fundacja PROZON w swojej ofercie posiada butle o 3 różnych pojemnościach: 12.5 l;  25.7 l;  2.5 l - butla laboratoryjna

 Koszty wypożyczenia butli od Fundacji PROZON w Warszawie:

- butle wypożyczane w ramach umowy abonamentowej - 93,06 zł/szt. (+VAT) do końca bieżącego roku. W kolejnych latach cena zmienia się o wartość ostatniego dostępnego wskaźnika inflacji. Opłata abonamentowa za pierwszy rok uwzględnia pierwszą dostawę butli we wskazane miejsce w Polsce.

W celu podpisania umowy na dzierżawę butli należy [POBRAĆ DOKUMENT]. Uzupełniony i podpisany dokument należy wysłać w dwóch egzemplarzach na adres:

    PROZON Fundacja Ochrony Klimatu
    ul. Matuszewska 14, Bud. B9
    03-876 Warszawa

Pragnąc ułatwić Państwu odzysk i logistykę czynników chłodniczych, wprowadzamy możliwość bezpłatnego wydzierżawienia butli do krótkoterminowych dużych akcji odzysku, jak również do napełnienia instalacji czynnikiem zregenerowanym.
 
Umowy z załącznikiem osób upoważnionych będą podstawą wydania butli w dowolnym terminie.
Proponujemy podpisanie umów już dzisiaj. W załączeniu przesyłamy dwa wzory umów:

Bezpłatna krótkoterminowa dzierżawa butli do odzysku czynników chłodniczych  (z zaworem dwudrożnym, przeznaczone do odzysku z instalacji chłodniczych):

 umowa dzierżawy  butli  (do pobrania PDF)

Bezpłatna krótkoterminowa dzierżawa butli do czynników zregenerowanych (z zaworem jednodrożnym, przeznaczone do zregenerowanych czynników chłodniczy

           umowa dzierżawy butli  (do pobrani PDF)

Butle wypożyczane poza abonamentem:

- jednorazowe wypożyczenie i zwrot pustych butli 12.2 l oraz 27.2 l : 40 zł/szt. (+VAT) - za  miesiąc użytkowania.

- jednorazowe wypożyczenie i zwrot pustych butli 40 l oraz 60 l : 80 zł/szt. (+VAT) - za              miesiąc użytkowania.

 

Wysłanie pustych butli z Fundacji w dowolne miejsce w Polsce kosztuje 25 zł (+VAT) za każdą butlę.

- jednorazowe wypożyczenie i zwrot z czynnikiem chłodniczym do zagospodarowania 0 zł/szt. Wysłanie pustych butli z Fundacji w dowolne miejsce w Polsce kosztuje 25 zł (+VAT) za każdą butlę.

W celu jednorazowego wypożyczenia butli, należy uzupełnić formularz. [POBIERZ FORMULARZ]

 

-opłata za próżniowanie i czyszczenie butli PROZON zwracanych bez odzyskanego czynnika chłodniczego: 50 zł (+VAT) za każdą butlę

 

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.