Fundatorzy 

Konferencja odbyła się w centrum konferencyjnym hotelu Sound Garden w Warszawie. Zgromadziła przedstawicieli wielu branży  między innymi branży: spożywczej i mięsnej, ale także dużych sieci handlowych, zakładów przemysłowych oraz zarządców nieruchomości oraz szpitali. Celem Konferencja Przedsiębiorstwo a Środowisko  było przekazanie wiedzy m.in o kontrolach w zakresie przepisów F-gazowych, zmianach przepisów dla wytwórców i zbierających odpady oraz o alternatywnych czynnikach chłodniczych.

Konferencje uroczyście otworzył Prezes Zarządu PROZON Fundacji Ochrony Klimatu - Krzysztof Grzegorczyk. Witając gości podkreślił, że spotkanie to jest również doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i integracji przedstawicieli różnego rodzaju przedsiębiorstw, a także wprowadził słuchaczy w problematykę wystąpień konferencyjnych.

Wszystkim przybyłym dziękujemy za liczną obecność!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!

 

 
    

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.