Fundatorzy 

Dnia 29 września br. po raz kolejny mieliśmy okazję opowiedzieć najmłodszym min. o globalnym ociepleniu, atmosferze, gazach cieplarnianych i dziurze ozonowej. Doświadczenia prezentowane przez nasz niezrównany zespół wzbudzały duże zainteresowanie wśród uczniów Szkoły Podstawowej nr 69 w Warszawie. Bardzo dziękujemy za serdeczne przyjęcie i cieszymy się, że kolejna szkoła zdecydowała się zaprosić nas na warsztaty.

 

 

 

 


 

Niedawno mieliśmy okazję odwiedzić 14 Społeczną Szkołę Podstawową w Warszawie. Podczas lekcji przyrody klasy 5 b mogliśmy opowiedzieć m.in. o globalnym ociepleniu, atmosferze, gazach cieplarnianych i dziurze ozonowej. Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży cieszyły się prezentowane przez nasz zespól doświadczenia oraz drobne nagrody, rozdawane za udzielenie poprawnej odpowiedzi na pytania prowadzących. Dziękujemy serdecznie uczniom i ich nauczycielce za serdeczne przyjęcie.

 

Podstrona galerii: 1 z 1 [ 1 ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.