Fundatorzy
 

PROZON Fundacja Ochrony Klimatu umożliwia zdobycie takich uprawnień, proponując skrócone szkolenie zakończone egzaminem na powyższe uprawnienia, składanym przed Komisją Egzaminacyjną Urzędu Dozoru Technicznego

W ramach szkolenia oferujemy:

·        - 3 godziny zajęć teoretycznych, prowadzonych przez doświadczonych Wykładowców

·        - 1 godzinę zajęć praktycznych

·        - Autorski podręcznik szkoleniowy wraz z pendrive, długopisem oraz notatnikiem, które uczestnicy otrzymują w dniu szkolenia

·        - W pełni wyposażone sale szkoleniowe, materiały i pomoce dydaktyczne

·       - Zaświadczenie o ukończenia szkolenia

 

HARMONOGRAM SZKOLENIA


Najbliższe terminy szkolenia:

24.02.2022r.
23.03.2022r.
27.04.2022r.


*Dwa tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia praktycznego oraz egzaminu potwierdzimy ustalony wcześniej termin lub wyznaczymy nowy- późniejszy o dwa tygodnie od terminu powyższego. Decyzja będzie zależna od panującej sytuacji epidemiologicznej.

 

Koszt uczestnictwa w szkoleniu wynosi 350 zł netto
Koszt uczestnictwa w egzaminie wynosi 350 zł netto

W powyższej kwocie za organizację ćwiczeń praktycznych i egzaminu zawiera się opłata za egzamin pobierana przez Urząd Dozoru Technicznego w wysokości 193,78 zł. Płatność do Urzędu Dozoru Technicznego za sprawdzenie kwalifikacji wykonuje za Państwa Fundacja PROZON jako jednostka zgłaszająca.

Rezygnacja z egzaminu jest możliwa najpóźniej 3 dni przed planowaną datą egzaminu. Po tym terminie Fundacja PROZON nie zwraca kosztów organizacji egzaminu.

Dla byłych i obecnych uczestników szkoleń F-gazowych organizowanych przez PROZON, udzielamy rabat w wysokości -10% na skrócone szkolenie z napełniania butli

Zapewniamy odpowiednie warunki bezpiecznego przeprowadzenia szkolenia i egzaminu, między innymi wymagane odległości między Uczestnikami Szkolenia i Wykładowcami, środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki jednorazowe), płyny dezynfekujące.

Ponadto sale szkoleniowe są całodobowo dezynfekowane także przy pomocy profesjonalnych sterylizatorów pomieszczeń STERYLIS  z generatorami promieniowania UV-C i generatorami ozonu.

 

W celu dokonania zapisu na szkolenie należy:

·        - pobrać kartę zgłoszenia [załącznik],

       - wniosek o sprawdzenie kwalifikacji [załącznik] 

       - pełnomocnictwo [załącznik]

 

·        przesłać skan karty zgłoszenia oraz wniosku na adres e-mail: szkolenia@prozon.org.pl

·        dostarczyć do siedziby Fundacji za pośrednictwem poczty, oryginał wypełnionego pełnomocnictwa

Po otrzymaniu kompletu dokumentów Fundacja wnioskuje do Urzędu Dozoru Technicznego o wyznaczenie terminu egzaminu. Termin ten nie może przekraczać 30 dni roboczych od daty złożenia kompletnych dokumentów.

Zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej – szczegółowa tematyka egzaminu dla osób ubiegających się o sprawdzenie kwalifikacji/certyfikację wymaganych przy napełnianiu ciśnieniowych zbiorników przenośnych o pojemności powyżej 350 cm3 [załącznik]ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.