FundatorzyUPRAWNIENIE DLA OSÓB NAPEŁNIAJĄCYCH CIŚNIENIOWE ZBIORNIKI PRZENOŚNE GAZAMI SKROPLONYMI O POJEMNOŚCI POWYŻEJ 350 CM3

 

Urząd Dozoru Technicznego opublikował na swojej stronie internetowej informację o obowiązku posiadania zaświadczenia dotyczącego kwalifikacji personelu dokonującego czynności napełnienia zbiorników przenośnych gazami skroplonymi o pojemności powyżej 350 cm3. Podczas kontroli na certyfikację dla przedsiębiorstw UDT zwraca uwagę na posiadanie tzw. „uprawnień dla napełniaczy” przez personel dokonujący m.in. odzysku.

 

Zaświadczenie kwalifikacje w tym zakresie wydawane są zgodnie z:

  • ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz. U. z 2015 r. poz. 1125)
  • rozporządzeniem Ministra Gospodarki z dnia 18 lipca 2001 r. w sprawie trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. Nr 79, poz. 849), zmienionym rozporządzeniem z dnia 20 lutego 2003 r. (Dz. U. Nr 50, poz. 426), wydanym na podstawie art. 23 ust. 5 ustawy o dozorze technicznym.

 


PROZON Fundacja Ochrony Klimat umożliwia zdobycie takich uprawnień w swoim Centrum Szkoleniowym proponując skrócone jednodniowe szkolenie przygotowawcze wraz z egzaminem przeprowadzanym przez egzaminatorów Urzędu Dozoru Technicznego.


W ramach skróconego szkolenia oferujemy:

  • 3 godziny zajęć teoretycznych
  • 1 godzinę zajęć praktycznych
  • Egzamin teoretyczny i praktyczny
  • W pełni wyposażone sale szkoleniowe, materiały i pomoce dydaktyczne
  • Dyplom ukończenia szkolenia
  • Posiłki podczas zajęć szkoleniowych

Koszt uczestnictwa w skróconym szkoleniu wynosi 350 zł netto.

Koszt organizacji egzaminu w Fundacji PROZON wynosi 350 zł netto.

W kwocie za organizację egzaminu zawiera się opłata za egzamin pobierana przez Urząd Dozoru Technicznego w wysokości 152zł.

Płatność do Urzędu Dozoru Technicznego za sprawdzenie kwalifikacji wykonuje za Państwa Fundacja PROZON jako jednostka zgłaszająca.

 

UWAGA!

Dla byłych i obecnych uczestników szkoleń F-gazowych organizowanych przez PROZON skrócone szkolenie przeprowadzane jest bezpłatnie.

Dla byłych i obecnych uczestników egzaminów F-gazowych organizowanych przez PROZON cena szkolenia wynosi 200,00 zł netto

 

W celu dokonania zapisu na szkolenie należy:

 


Wypełniony wniosek należy przesłać na adres szkolenia@prozon.org.pl w tytule wiadomości podając wybrany termin szkolenia.

 

HARMONOGRAM SZKOLENIATerminy szkoleń (Warszawa):

-19 lutego 2018 r. (koniec zapisów do dnia 12.02.2018 r. do godziny 12:00)

-19 marca 2018 r. (koniec zapisów do dnia 12.03.2018 r. do godziny 12:00)

 


Podstrona galerii: 1 z 1 [ 1 ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.