Fundatorzy
Na stronie internetowej Urzędu Dozoru Technicznego widnieje informacja o obowiązku posiadania zaświadczenia dotyczącego kwalifikacji personelu dokonującego czynności napełnienia zbiorników przenośnych gazami skroplonymi o pojemności powyżej 350 cm3. Podczas kontroli na certyfikację dla przedsiębiorstw UDT zwraca uwagę na posiadanie tzw. „uprawnień dla napełniaczy” przez personel dokonujący m.in. odzysku.

 
Zaświadczenie kwalifikacje w tym zakresie wydawane są zgodnie z:

  • ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz. U. z 2015 r. poz. 1125)
  • Rozporządzeniem Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 21 maja 2019 r. w sprawie sposobu i trybu sprawdzania kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych oraz sposobu i trybu przedłużania okresu ważności zaświadczeń kwalifikacyjnych

 

PROZON Fundacja Ochrony Klimat umożliwia zdobycie takich uprawnień w swoim Centrum Szkoleniowym proponując skrócone jednodniowe szkolenie przygotowawcze wraz z egzaminem przeprowadzanym przez egzaminatorów Urzędu Dozoru Technicznego.

W ramach skróconego szkolenia oferujemy:

  • 3 godziny zajęć teoretycznych
  • 1 godzinę zajęć praktycznych
  • Egzamin teoretyczny i praktyczny
  • W pełni wyposażone sale szkoleniowe, materiały i pomoce dydaktyczne
  • Dyplom ukończenia szkolenia
  • Posiłki podczas zajęć szkoleniowych

Koszt uczestnictwa w skróconym szkoleniu wynosi 350 zł netto.


Koszt organizacji egzaminu w Fundacji PROZON wynosi 350 zł netto.
W kwocie za organizację egzaminu zawiera się opłata za egzamin pobierana przez Urząd Dozoru Technicznego w wysokości 184,43 zł.
Płatność do Urzędu Dozoru Technicznego za sprawdzenie kwalifikacji wykonuje za Państwa Fundacja PROZON jako jednostka zgłaszająca.

Rezygnacja z egzaminu jest możliwa najpóźniej 3 dni przed planowaną datą egzaminu. Po tym terminie Fundacja PROZON nie zwraca kosztów organizacji egzaminu.
 
UWAGA!
Dla byłych i obecnych uczestników szkoleń F-gazowych organizowanych przez PROZON skrócone szkolenie przeprowadzane jest z 20% rabatem.

 

W celu dokonania zapisu na szkolenie należy:

 

HARMONOGRAM SZKOLENIA

Po otrzymaniu kompletu dokumentów Fundacja wnioskuje do Urzędu Dozoru Technicznego o wyznaczenie terminu egzaminu. Termin ten nie może przekraczać 30 dni roboczych od daty złożenia kompletnych dokumentów.

Podstrona galerii: 1 z 1 [ 1 ]

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.